+38 (0332) 24-24-97
+38 (0332) 24-12-61
wifi
img
img img
img

Казочка під подушку

Рекомендаційний список літератури для дорослих та малят

ЛЮБІ МАЛЯТА !

ШАНОВНІ БАТЬКИ !


До Вашої уваги казки світу, серед яких і давні, і молоді, і дуже юні твори. Єдине, що їх поєднує, – це надзвичайна популярність, чи, як зараз говорять, хітовість. Пропонуємо вам серію «Казки-хіти»! Які, ми сподіваємося, ви із задоволенням прочитаєте в родинному колі своєї сім’ї.

 

 

 

   Бременські музиканти : казки / пер. укр. Т. Щегельської ; ілюстр. Т. Вульфа. – К. : Національний книжковий проект, 2010. – 48 с. : ілюстр. – (Казки-хіт). 
 У збірнику „Бременські музиканти” ви зустрінетеся зі старими знайомими – півнем, котом, віслюком і собакою, котрі вирішили стати мандрівними музикантами. А ще прочитаєте про дерев’яного хлопчика Піноккіо – прообраз нашого Буратіно, про кмітливого кухаря Кікібіо та про мудрість і кмітливість інших героїв, котрі перемагають жадібність і заздрість.

 

  Видатні українські письменники для малечі / худож. В. Дунаєва та ін – К. : Національний книжковий проект, 2010. – 55 с. : ілюстр. – (Казки-хіт). 
 У збірнику вміщено твори українських письменників для дітей – Лесі Українки, І. Крип’якевича, І. Франка та інших. Казки розповідають нам, що праця та добро завжди винагороджуються, а от лінощі й хитрощі нічого доброго не приносять.

 

 

 
     21 казка у малюнках Тоні Вульфа : казки / пер. укр. Т. Щегельської ; ілюстр. Т. Вульфа. – К. : Національний книжковий проект, 2010. – 48 с. : ілюстр. – (Казки-хіт).

   Збірка „21 казка” пропонує для читання казки про тварин і переклад відомих байок І. Крилова „Мурах і Бабка”, „Вовк і Ягня” та інші. Ви переконаєтеся, що в світі має значення не лише сила, але і розум і винахідливість, і що добро завжди перемагає.

 

 

  Казки для найменших у малюнках Тоні Вульфа / пер. укр. Т. Щегельської, Б. Чайковського ; худож. Т. Вульф. – К. : Національний книжковий проект, 2010. – 47 с. : ілюстр. – (Казки-хіт).

 Разом з трьома веселими поросятами, нерозумним оленем, хвальковитим зайцем, гидким каченям, що перетворилося на прекрасного лебедя, хитрою лисицею й жадібною вороною ви посмієтеся, посумуєте й розважитеся.

 

 

Пушкін О. С. Казки / О. С. Пушкін ; пер. укр. М. Т. Рильського, Н. В. Кир’ян ; ілюстр. В. Дунаєвої, О. Богомаз. – К. : Національний книжковий проект, 2010. – 48 с.

 Що за диво ці казки…” — цей вислів Олександра Пушкіна, певно, близький і Вам. Тож не гайте часу, розгортайте книжку — і золота рибка, золотий півник, наймит Балда із „Казки про попа і його наймита Балду” та інші незвичайні герої захоплять Вас у свій чарівний світ пригод.

 

Успенський Е. М. Крокодил Гена та його друзі / Е. М. Успенський ; пер. укр. В. Бойка, Б. Бойко. – К. : Національний книжковий проект, 2010. – 56 с. : іл. – (Казки-хіт).

Зворушливі стосунки поважного крокодила Гени та кумедного Чебурашки вже не один рік радують маленьких читачів. І от – нове видання книжки „Крокодил Гена та його друзі”. Приємної вам зустрічі з улюбленими героями!

 

 

Успенський Е. М. Улюблені історії з Простоквашина / Е. М. Успенський ; пер. укр. В. Бойка, Б. Бойко. – К. : Національний книжковий проект, 2010. – 48 с. : іл. – (Казки-хіт).

Мабуть, немає такої дитини, та й дорослого, хто б не знав розумника дядю Федора, вигадника кота Матроскіна чи поштаря Пєчкіна. За цими кумедними історіями знято улюблені мультфільми багатьох поколінь. Сподіваємося, Ви із задоволенням перечитаєте цю книгу.

 

Підготувала: головний бібліограф Ушлова А. В.