06.02.2019

Престиж-зустріч із тренером спортивного клубу «ГЕРЦЬ» Романом Ковальчуком «Світ належить відважним»

Початок о 12 год. 45 хв.

В історії та культурі українського народу важливе місце займає мистецтво ведення війни. Військова культура наших предків славилася на весь світ, ідеалом якої став образ лицаря-козака. Хоча з часу Козаччини минуло понад чотири століття, та цей унікальний феномен українського народу не втратив своєї актуальності і сьогодні. В нашому місті з 2012 року діє спортивний клуб козацького бойового мистецтва «Герць», який об’єднує дітей віком від трьох років. Там вони і силу гартують, і про козацькі звичаї та традиції українського народу дізнаються. Волинський “Герць” дарує дисципліну – м’язам, мудрість – голові. У цьому ми переконались під час зустрічі з головним тренером школи Романом Ковальчуком та його учнями, які показали своє вміння та досягнення: володіння шаблею, серпами, палицею, довбнею. А ще наші читачі – учні 4-Б класу гімназії № 4 імені Модеста Левицького, під керівництвом Романа Олександровича без остраху ходили босоніж по битому склу. На завершення всі отримали настанови від Романа Ковальчука та запрошення на тренування у школу бойового гопака “Герць”.