Фольк-посиденьки «Ллється піснею мова материнська»

Початок о 9 год. 30 хв.

21 лютого, у Міжнародний день рідної мови, зібралися на фольклорні посиденьки у Волинській обласній бібліотеці для дітей представники національних меншин, щоб презентувати свою культуру, звичаї, традиції. Зараз це свято крокує по всій планеті, і кожен громадянин відчуває свою приналежність до мови, нації.
Присутні, учні 9 -х класів Луцької гімназії №4 ім. Модеста Левицького, мали змогу відчути колорит різних національностей, дізнатися багато нового про нацменшини, які мешкають на території Луцька.
Виступи представників обласного товариства чехів «Матіце Волинська», Товариства польської культури ім. Тадеуша Костюшка стали творчою прекрасою сьогоднішнього свята. Всі присутні насолоджувалися також чарівними звуками української бандури у виконанні квартету від капели «Срібні струни Волині»
Гості та учасники свята відчули пошану до всіх мов світу і впевнилися в тому, що цей важкий період незалежної України, всі пройдемо в єдності, взаєморозумінні, повазі один до одного, незалежно від того, хто до якого етносу належить, бо всі ми – сини і дочки України, вона наша спільна Батьківщина та наш спільний дім.
Закінчили свято гімном України.
Гарним доповненням була книжкова виставка « Там, де живе мова, живе народ».