Відкриття Всеукраїнського тижня дитячого читання на Волині на базі Луцької МЦДБ.

Святковий бібліоперфоманс дитячої книги «Є на світі книжкова країна»

Свято урочистого відкриття Всеукраїнського тижня дитячого читання на Волині бібліоперформанс «Є на світі книжкова країна» відбулося у Палаці культури м. Луцька. Відкрила дійство директор Волинської обласної бібліотеки для дітей Наталія Граніч.
      Зі словами привітання до учасників звернулися секретар Луцької міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт, заступник начальника управління – начальник відділу охорони культурної спадщини Віталій Стрільчук. У театралізованому дійстві взяли участь користувачі бібліотек – вихованці Творчої студії Наталії Журавльової. Драматичний колектив Палацу культури «Бешкетники» представив театралізовану презентацію «Твоя книжкова десятка». Діти майстерно виконували ролі літературних героїв, відповідали на запитання вікторини.
      Під час свята діти поспілкувалися з українськими письменниками Надією Гуменюк та Ольгою Ляснюк. З відеопривітаннями до учасників свята звернулися українські письменники Сергій Гридін та Оксана Лущевська.
      Кращих дітей-читачів бібліотек міста нагородили книгами.
      Для учасників і гостей свята у фойє Палацу культури міста було організовано селфі-фотозону, фото-виставку «Читач, книга, бібліотека», книжкову виставку «Твій формат книги».
     Всі присутні переглянули відео-презентацію про цікаві і незвичайні книги, відео виступ юного книжкового блогера Софійки Павловської.