Свято нагородження переможців обласного творчого конкурсу «Герої серед нас»

22 березня 2019 року у Волинській обласній бібліотеці відбулося свято нагородження переможців обласного творчого конкурсу «Герої серед нас».
Організаторами конкурсу є управління культури, з питань релігій та національностей облдержадміністрації, Волинська обласна бібліотека для дітей, Волинська обласна організація УБА.
Метою та завданням творчого конкурсу «Герої серед нас» є залучення дітей області до творчості, формування у підростаючого покоління почуття патріотизму, пошани і любові до України, виховання шанобливого ставлення до героїв Небесної Сотні та ООС.
На конкурс представлено понад 100 робіт.
Свято нагородження переможців конкурсу відкрила директор Волинської обласної бібліотеки для дітей Наталія Граніч. З словами привітання до переможців конкурсу звернувся заступник начальника                   управління, начальник відділу регіональної політики та фінансового  забезпечення управління культури, з питань релігій та національностей Валерій Дмитрук, голова журі, член  Національної спілки письменників України Клавдія Корецька, голова Волинської організації Української Бібліотечної Асоціації Лариса Назарчук. До уваги присутніх була літературно-музична композиція за творами та відеоматеріалами учасників конкурсу. Своїми спогадами поділився тато лауреата третьої премії конкурсу, офіцер Збройних Сил України, учасник АТО Володимир Черчик.
Учасників свята вітали лауреат міжнародного пісенного конкурсу «Перлини світових талантів Львів-2019» Анна Маковецька,  бандуристи з капели «Срібні струни Волині» Волинського коледжу культури і мистецтв імені І. Ф. стравінського.
Переможцями стали:
I місце:
Головій Яна (4-А клас, смт Заболоття);
Головій Богдана (9-А клас, смт Заболоття);
Жилко Дарина (11 клас, с. Залізниця Любешівської ОТГ);
Шворак Антоніна (10 клас, с. Селець Турійського району);
Швайко Анастасія (8 клас, с. Залізниця Любешівської ОТГ).
II місце:
Глущук Ярослав (8-А клас смт Заболоття);
Бондарук Микола (2-А клас м. Володимир-Волинський);
Піскуровська Мар’яна (5-В клас м. Володимир-Волинський);
Кавас Юрій (9 клас с. Смолярі Старовижівська ОТГ);
Ковтун Анастасія (10 клас с. Уховецьк Колодяжненська ОТГ);
Недзельська Марія (10-А клас смт Стара Вижівка).

III місце:
Морис Марія (2-А клас м. Володимир-Волинський);
Черчик Юлія (5-В клас смт Маневичі);
Дем’яник Аліна (10 клас с. Осівці Камінь-Каширський район);
Мирончук Дарина (11-А клас м. Володимир-Волинський);
Сачик Богдана (8 клас с. Мизове Старовижівська ОТГ).