28.09.2019

Родинний вихідний «Із бібліотекою разом».
Зустріч із письменником Іваном Андрусяком в
рамках ІІ Міжнародного літературного фестивалю «Фронтера» , майстер-клас з вигтовлення магніту “Їжачок Петрик”

Лише в дитячій бібліотеці модератором зустрічі з відомим письменником та редактором видавництва “Фонтан казок” Іваном Андрусяком міг бути наш семирічний читач Володя Каліш. Ох, і вміє цей автор зацікавити читачів! То покаже “шмакадявську” книгу, над якою всі весело сміються, то заінтригує розповіддю про дівчинку Сірку, то поділиться рецептом виготовлення пороху. А ще наш гість пояснив усім присутнім, як можна смакувати словами. Саме такий талант мав герой його книги “Третій сніг” їжак Петро. Мудрий колючко так сподобався нашим читачам, що під час майстер-класу було вирішено виготовити його як магнітик.Сподіваємось, що бібліотечний їжачок Петрик займе почесне місце на холодильнику чудового письменника та улюбленця дітлахів Івана Андрусяка.