19.11.2019

Відкритий мікрофон «Майстер декламації»

Початок о 10 год. 30 хв.

Урок акторської майстерності для учнів 8-А класу гімназії №4 імені Модеста Левицького провів 28 листопада актор, режисер, художній керівник зразкової театральної студії «Бешкетники» Вадим Хаїнський.
Як то бути актором? Як налаштувати себе на роль? Про зразкову театральну студію «Бешкетники», улюблені вистави та ще багато чого розповідав гість під час зустрічі.
Різні емоції вирували у бібліотеці: сміх, здивування, страх. Діти намагалися зобразити на своїх обличчях образу, радість, смуток тощо. Хтось справлявся із завданнями режисера добре, хтось соромився, а у когось зовсім нічого не виходило. Разом з Вадимом Хаїнським 8-класники працювали над дикцією, пластикою та мімікою. Усі присутні зрозуміли, що бути актором не так вже й легко, це щоденна кропітка праця над собою. Але якщо маєш мрію, треба впевнено йти до неї і тоді все в житті вдасться.