Пізнавальна вікторина «Хто як зимує». Креатив-майстерка «Новорічне диво власними руками»

На календарі уже грудень, тож саме час почати готуватися до новорічно-різдвяних свят.Сьогодні не складно придбати новорічні подарунки на будь-який смак, але набагато цікавіше зробити щось власними руками, вкладаючи в роботу частинку своєї душі. В рамках проєкту «Бібліотека їде в гості» бібліотекарі завітали до учнів 5-х класів НРЦ для того, щоб створити власноруч мишку – символ 2020 року. Діти дізналися багато цікавої інформації про тварину-покровителя цього року, пригадали казки, головним героєм яких є мишка. Учні з задоволенням також взяли участь у вікторині «Хто як зимує” та розширили свої знання про тварин та середовище їх існування.
Створення мишки перетворилося на цікаве, захоплююче заняття для всіх. В результаті отримали багато позитивних емоцій та безліч оригінальних новорічних мишенят.