Родинний вихідний «Із бібліотекою разом».
Весела вікторина «Мишка з книжки».
Майстер-клас виготовлення маскарадної маски «Мишка».

Надворі вже середина грудня. Усі починають метушитися і готуватися до Нового року. Сьогодні не складно придбати вироби, подарунки на будь-який смак, адже прилавки магазинів та супермаркетів просто вгинаються від різноманітних іграшок, магнітів, але набагато цікавіше зробити щось власними руками, вкладаючи в роботу частинку своєї душі.
Отож, в стінах нашої бібліотеки й зібралися справжні любителі творчості, щоб власноруч виготовити карнавальну маску. Діти дізналися багато цікавої інформації про тварину-покровителя цього року, пригадали казки, головним героєм яких є мишка, з задоволенням переглянули мультфільм та взяли участь у вікторині «Мишка з книжки», а також дізналися звідки пішла мода на хвостатих та крилатих покровителів.
Створення карнавальної маски «Мишка» перетворилося на цікаве, пізнавальне та захопливе заняття для всіх. В результаті отримали багато позитивних емоцій та безліч оригінальних новорічних масок.