+38 (0332) 24-24-97
+38 (0332) 24-12-61
wifi
img
img img
img
11.02.2020
18.02

Літературно-музичне свято «Дзвенить струмочком рідна мова» (до Міжнародного дня рідної мови)

Початок о 13 год.

Коли дзвенять бандури, змовкають навіть солов’ї… І це насправді так. В своєму звучанні бандура здатна передати найтонші людські емоції, почуття, передати любов до країни, до рідної мови.    Чарівні звуки бандури лунали сьогодні і в нашій бібліотеці на літературно-музичному святі «Дзвенить струмочком рідна мова». У  виконанні студентів Луцького педагогічного коледжу звучали українські пісні, класичні музичні твори. Юні бандуристи показали справжню майстерність, адже «…на бандурі грає той, хто по-справжньому її любить».

Учні 5-х класів Луцької гімназії 4 імені Модеста Левицького ознайомилися   з історією святкування Міжнародного дня рідної мови, дізналися про національні меншини, які проживають на території Волинської області, зокрема у місті Луцьку та  відчули колорит інших національностей, адже на святі звучала поезія не лише українською, але й польською мовою, у виконанні учнів 8-А класу. 

 Рідна мова – це святиня, яку треба оберігати, плекати, «полоти бур’ян», щоб «чистіша від сльози вона була».

Ми всі сини і дочки України, тому цей важкий період незалежної України, повинні  пройти в єдності, взаєморозумінні, повазі один до одного, незалежно від того, хто до якого етносу належить, бо Україна наша спільна Батьківщина та наш спільний дім.