+38 (0332) 24-24-97
+38 (0332) 24-12-61
wifi
img
img img
img
25.02.2020
5.03

Ток-інформина «Наркоманія – дорога в безодню» (в рамках проекту «Безпечне дитинство»)

Початок о 13 год.

В рамках проєкту «Безпечне дитинство» до нашої бібліотеки завітали кваліфіковані та професійні тренери команди Андрія Покровського із ток –шоу «Ми здорові, бо ми – свідомі».
Професіонали Громадянський Рух “CВІДОМІ” допомогли учням Луцький НВК 7 природничий ліцей усвідомити масштаби ризику й зрозуміти наслідки вживання наркотичних речовин.
Ведучі пояснили значення понять “наркотики”, “наркоманія”, “залежність”, розповіли, які бувають види психоактивних речовин, дискутували про негативні наслідки вживання наркотичних речовин та шукали альтернативні варіанти вживанню наркотиків. Захід для учнів розпочали проведенням опитування, ключовим запитанням якого було наступне: “Чи може сильна та вольова людина з легкістю впоратися з будь-якою залежністю.
Діти отримали інформацію про масштаби поширення цього лиха у світі в цілому та зокрема в Україні і м. Луцьку, переглянули уривок фільму «Траса 60» та шукали альтернативу шкідливим звичкам.
Учні при цьому, не сиділи склавши руки, а активно долучалися до процесу, давали відповіді на запитання, робили свої припущення та міркували, як суспільству не скотитися в безодню. Протягом ток-шоу ведучі розвіювали наявні в суспільстві міфи про психоактивні речовини. Результати повторного голосування показали , що молоді люди зрозуміли підступність дії психоактивних речовин на організм людини.
«Ми здорові, бо ми свідомі!» – гасло для кожного, хто хоче бути повноцінним та успішним громадянином нашого суспільства.