+38 (0332) 24-24-97
+38 (0332) 24-12-61
wifi
img
img img
img
14.09.2020
17.09

Проєкт «Профі-кейс». «Знайомство зблизька: професія мужності»

(до Дня рятівника України)

17 вересня — відмінна нагода подякувати за мужність, сміливість та рішучість усім працівникам аварійно-рятувальних служб, адже в цей день відзначають День рятувальника України.
Це професійне свято всіх працівників Міністерства надзвичайних ситуацій, встановлений Указом президента країни від 12 вересня 2008 року.
Саме в цей день, православна церква вшановує Святий образ ікони Божої Матері „Неопалима Купина”, що є захисницею людей від вогняної стихії та, водночас, покровителькою рятувальників.
День рятувальника — професійне свято тих, хто рятує чужі життя, щоразу ризикуючи своїм.
Це свято справжніх героїв, які здійснюють дійсно шляхетні та сміливі вчинки, але скромно кажуть, що це всього-на-всього їхня робота.
Їх девіз — «Запобігти. Врятувати. Допомогти.»
І він як найкраще відображає нелегкі будні рятувальників. Вони попереджають та ліквідують пожежі, аварії та катастрофи, знешкоджують боєприпаси, рятують людей на воді, виносять з вогню, дістають з-під уламків. І це далеко не повний перелік завдань оперативно-рятувальної служби. З якими тільки негараздами не звертаються по телефону 101.
Нам дуже приємно, що служба ДСНС України у Волинській області, уже декілька років співпрацює з бібліотекою у проекті “Безпечне дитинство”, в рамках якого фахівці знайомлять дітей з правилами поведінки під час надзвичайних ситуацій.
У День рятувальника побажаємо їм як найменше тривожних та помилкових дзвінків, а самі постараємося бути більш обачними, не забувати правила пожежної безпеки та не пускати своїх котів на високі дерева 🙂
Фотоспогади