28.03.2011

ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу “Найкращий читач України – 2011”
Поч. о 11 год.

На конкурс приїхали 33 переможці районних конкурсів – учні 6-7-х класів, щоб позмагатися за титул «Кращий читач області» та поїздку на фестиваль дитячого читання «Книгоманія» до м. Львова., На розгляд журі діти представили читацькі щоденники та розповідали про свою улюблену книгу. За результатами голосування переможцями є: Гадзінський Олексій – учень 6-го класу ЗОШ с. Піддубці Луцького району(І місце), Уманець Марія – учениця 7-го класу гімназії м. Нововолинськ (І місце), Веремчук Мар’яна – учениця 6-го класу ЗОШ №3 м. Володимир-Волинський (ІІ місце), Лукашук Марія – учениця 7-го класу ЗОШ с. Видраниця Ратнівського району (ІІ місце), Лендяк Анна-Марія – учениця 6-го класу ЗОШ №2 м. Нововолинськ, Сацик Олександр – учень 7-го класу ЗОШ с. Велика Ведмежка Маневицького району. Всі учасники конкурсу нагороджені бібліотечками книг, а переможці – дипломами та подяками управління культури і туризму облдержадміністрації.