+38 (0332) 24-24-97
+38 (0332) 24-12-61
wifi
img
img img
img

Обласна літературна вікторина “Поетеса української епохи”

УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ

обласної літературної вікторини «Поетеса української епохи», присвяченої 90-річчю від дня народження Ліни Костенко

серед читачівучнів 8-11 класів

 

І. Загальні положення Вікторини

Обласна літературна вікторина «Поетеса української епохи», присвячена 90-річчю від дня народження Ліни Костенко, серед читачів-учнів 8-11 класів проводиться управлінням культури, з питань релігій та національностей облдержадміністрації, Волинською обласною бібліотекою для дітей (далі – Вікторина).

ІІ. Мета Вікторини

Популяризація української мови та літератури, залучення підростаючого покоління до художнього слова, мотивація до поглибленого вивчення творів Ліни Костенко, літератури про життя і творчість письменниці. Завдання Вікторини – виховання любові та поваги до видатних людей сьогодення, сприяння розвитку логічного мислення у дітей, пожвавлення роботи бібліотек.

ІІІ. Порядок проведення Вікторини

  1. Вікторину провести у лютому-жовтні 2020 року. У жовтні 2020 року підвести підсумки Вікторини, завершити захід обласним зльотом переможців.
  2. У Вікторині беруть участь читачі-учні 8-11 класів.
  3. Відповіді на запитання приймаються до 10 вересня 2020 року за адресою:

Волинська обласна бібліотека для дітей,

проспект Волі, 37,

м. Луцьк, 43010.

На роботах необхідно вказати повне прізвище, ім ’я, по-батькові учасника, його домашню адресу, школу, клас. За бажанням відповіді на запитання Вікторини можна доповнювати поробками (малюнками, вишивками, чеканками, тощо). Роботи учасникам не повертаються.

  1. Обробка персональних даних проводиться Волинською обласною бібліотекою для дітей згідно Закону України «Про захист персональних даних».

III. Журі Вікторини

  1. Для визначення переможців Вікторини створюється журі, до складу якого входять письменники, літературознавці, провідні фахівці бібліотек.
  2. Склад журі затверджується наказом управління культури, з питань релігій та національностей Волинської обласної державної адміністрації.

IV. Визначення переможців та нагородження

  1. Переможців Вікторини визначає журі у двох вікових категоріях:

учні 8-9 класів (перше, друге, третє місця);

учні 10-11 класів (перше, друге, третє місця).

  1. Підбиття підсумків та нагородження переможців Вікторини відбудеться у жовтні під час осінніх шкільних канікул.

 

Запитання до обласної літературної вікторини «Поетеса української епохи», присвяченої 90-річчю від дня народження Ліни Костенко:

Для учнів 8-9 класів

Для учнів 10-11 класів