+38 (0332) 24-24-97
+38 (0332) 24-12-61
wifi
img
img img
img

Обласна літературна вікторина «Лесю, Лесю, легендо вічна»

УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ

проведення обласної літературної вікторини

«Лесю, Лесю, легендо вічна»,

присвяченої 150-річчю від дня

                                                   народження Лесі Українки

                                                    серед читачів-учнів 1- 9 класів

 I. Загальні положення Вікторини

     Обласна літературна вікторина «Лесю, Лесю, легендо вічна», присвячена 150-річчю від дня народження Лесі Українки серед читачів-учнів 1-9 класів проводиться обласним управлінням культури, з питань релігій та національностей облдержадміністрації, Волинською обласною бібліотекою для дітей (далі – Вікторина).

II. Мета Вікторини

 Популяризація української мови та літератури, залучення підростаючого покоління до художнього слова, мотивація до поглибленого вивчення творів Лесі Українки, літератури про життя і творчість видатної письменниці. Завдання Вікторини – виховання любові до художнього слова, поваги до видатних людей України, сприяння розвитку логічного мислення у дітей, пожвавлення роботи бібліотек.

III. Порядок проведення Вікторини

  1. Вікторину провести протягом січня – жовтня 2021 року. У жовтні 2021 року підвести підсумки Вікторини, завершити захід обласним зльотом переможців.
  2. У Вікторині беруть участь читачі-учні 1-9 класів.
  3. Відповіді на запитання приймаються до 15 вересня 2021 року за адресою: Волинська обласна бібліотека для дітей, проспект Волі, 37, м. Луцьк, 43010. На роботах необхідно вказати повне прізвище, ім’я, по-батькові учасника, його домашню адресу, школу клас, контактний телефон. За бажанням відповіді на запитання Вікторини можна доповнювати поробками (малюнками, вишивками, чеканками тощо). Роботи учасникам не повертаються.
  4. Обробка персональних даних проводиться Волинською обласною бібліотекою для дітей згідно Закону України «Про захист персональних даних».

     IV. Журі Вікторини

  1. Для визначення переможців Вікторини створюється журі, до складу якого входять письменники, літературознавці, провідні фахівці бібліотек.
  1. Склад журі затверджується наказом управління культури, з питань релігій та національностей Волинської обласної державної адміністрації.

IV. Визначення переможців та нагородження

  1. Журі визначає переможців Вікторини у двох вікових категоріях:

I категорія – учні 1-4 класів, читачі бібліотек області (перше, друге, третє місця);

II категорія – учні 5-9 класів, читачі бібліотек області (перше, друге, третє місця).

  1. Підбиття підсумків та свято нагородження переможців Вікторини відбудеться у жовтні 2021 року під час осінніх шкільних канікул.

Запитання до обласної літературної вікторини

«Лесю, Лесю, легендо вічна»,

присвяченої 150-річчю від дня народження Лесі Українки:

Для читачів-учнів 1 – 4 класів

Для читачів-учнів 5 – 9 класів