+38 (0332) 24-24-97
+38 (0332) 24-12-61
wifi
img
img img
img

9-10 листопада – обласний семінар на тему «Інформаційно-бібліографічне забезпечення юних користувачів: інновації та пріоритети»

9-10 листопада відбувся обласний семінар працівників районних, міських бібліотек для дітей, що відповідають за ведення бібліографічної роботи на тему: “Інформаційно-бібліографічне забезпечення юних користувачів: інновації та пріоритети”.

У ході семінару учасники відвідали Іваничівську районну бібліотеку для дітей, районну бібліотеку для дорослих, бібліотеку-філію с. Милятин Іваничівської ЦБС.

У роботі семінару взяли участь заступник начальника управління культури і туризму ОДА В.Дмитрук, заступник голови Іваничівської РДА В.Матвіюк, заступник голови Іваничівської районної ради Р.Голодюк, директор ОДБ Н.Граніч.

Серед основних питань, які розглядалися на заняттях були:

– бібліографічна діяльність бібліотек для дітей;

– організація довідково-бібліографічної діяльності бібліотеки для дітей з використанням інформаційних технологій.

Під час практичних занять учасники семінару удосконалювали знання з бібліографічного опису, ознайомилися з системою інформаційно-бібліографічного забезпечення потреб дитячого користувача в Іваничівській РДБ.

У ході творчої дискусії “Бібліографічне інформування користувачів дитячої бібліотеки” своїми напрацюваннями з присутніми поділились бібліографи Рожищенської, Ківерцівської РДБ, Луцької МЦДБ.